משלוחים והחזרות

משלוחים: 

אנו מבטיחים להוציא משלוח עד 48 שעות מעת ביצוע התשלום וההזמנה. אם ביצעת את ההזמנה בסוף השבוע, היא אמורה להישלח עד יום שני. ברגע שההזמנה שלך נשלחת, עליך לקבל אישור משלוח במייל.

אנו מציעים משלוח חינם ברחבי העולם. זמן אספקה רגיל הוא 4-5 ימים. אנו שולחים את המוצר מצרפת. שהיא מדינה בתוך האיחוד האירופי (EU). ייתכנו עיכובים בקבלת המוצר עקב המצב הסניטרי הגלובלי, זמינות הדואר המקומי ועוד גורמים שאינם בשליטתנו, בכל מקרה אנו נספק מספר למעקב אחר החבילה.

המוצר יצא את מפעלנו לאחר בדיקה וכשהוא שלם, איננו יכולים להיות אחראים לנזקים שנגרמו בזמן המשלוח, אם לדעתך נגרם נזק בזמן המשלוח אנא פנה לגורם המתאים במדינתך.

החזרות:

מדיניות ההחזרה שלנו מאפשרת לך להחזיר את מעמד השעון מכל סיבה שהיא תוך 14 יום מיום שקיבלת אותו ולקבל החזר כספי (דמי משלוח חזרה אינם כלולים בהחזר,אם תקבל החזר כספי, עלות המשלוח חזרה תנוכה מההחזר הכספי שלך.). על המוצר להישאר במצב מקורי ולא בשימוש ללא פגם. אם נקבל מוצר פגום או שחוק, לא נוכל לעבד את החזרת המוצר. אם ברצונך להחזיר או להחליף מוצר, אנא צור איתנו קשר בהקדם האפשרי באמצעות טופס יצירת קשר שבדף המכירה כדי להודיע לנו, ואנחנו נעשה את כל הסידורים הדרושים. 

אנו נשלח לך דוא"ל כדי להודיע לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. אנו נודיע לך גם על האישור או הדחייה של ההחזר שלך. אם תאושר, ההחזר הכספי שלך יעובד, וזיכוי יוחל באופן אוטומטי על כרטיס האשראי שלך או על אמצעי התשלום המקורי שלך, בתוך פרק זמן מסוים של מספר ימים. 

החזרים מאוחרים או חסרים: (אם רלוונטי) 

אם עדיין לא קיבלת החזר, בדוק תחילה את חשבון הבנק שלך. לאחר מכן פנה לחברת כרטיסי האשראי שלך, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שההחזר שלך יופיע רשמית. 

כדי להחזיר את המוצר שלך, עליך לשלוח את המוצר בדואר לכתובת הבאה:

Watch-Stand.com (EJM)

23 rue guillaume tell 

75017 Paris

FRANCE